Categoria de produse

Adauga: Hidrogen energie industriale incubare Base, camera 409, clădire Standard, 1# dobre Road, South laurentiu valentin Avenue, Dragan District, Zhenjiang City, provincia Jiangsu, China

Post-cod: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Persoane de contact: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Buldoexcavatoare

Detailed description
Buldoexcavator cu TG1454 tractor


Parametrii
TipHW-03HW05HW06HW12
Putere (CP)25-3040-5560-80120-140
Excavare maximă adâncime (mm)1850210026003000
Maximă cu fund plat excavare adâncime (mm)1600200025002900
Inaltime maxima excavare (mm)2500340035103900
Maxim Dumping înălţime (mm)1400176020002200
Garda la sol (mm)280290290290
Raza maxima de excavare (mm)2800336039304500
Distanta de dumping (mm)1040118719452100
Galeata capacitate m30.030.0480.060.2
ObservaţiiOperare sursa de alimentare este optionala la ieşire hidraulic tractor sau putere.
Hot Tags: buldoexcavatoare, China, producatori, furnizori, fabrica, preţ scăzut, cele mai bune, produse
Feedback